Meta Diag

Abrites PROTAG V2

Abrites PROTAG V2

Abrites PROTAG V2, güçlü anahtar programlama aracımızın son güncellemesi olan yeni nesil bir anahtar programlama cihazıdır!

PROTAG, en son kimlik doğrulama sistemlerinde ve immobilizerlarda kullanılan anahtarlar ve transponderlerle ilgili işlemleri gerçekleştirebilmenizi sağlar.PROTAG V2 (ZN003), ZN002'nin tam işlevselliğini içerir ve yeteneklerini genişletir. PROTAG ile, Abrites tarafından üretilen tüm anahtarları ve transponderleri programlayabilirsiniz ve ayrıca birçok OEM anahtarını destekler. Ayrıca, PROTAG, Mercedes-Benz kamyon anahtarları için özel olarak geliştirilen 3 yuvalı ergonomik bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım, transponder yerleştirme hatalarını ortadan kaldırmayı ve verimliliği artırmayı amaçlar. Profesyonel çilingirler için en üst düzey anahtar programlama aracıdır.

Ana PROTAG V2.0 özellikleri:

Mercedes, BMW, VAG için anahtar programlama

Mercedes-Benz kızılötesi anahtar desteği

Mercedes-Benz kamyon anahtarları desteği

Birden fazla marka için transponder/anahtar klonlama işlevi

Transponder ve anahtar düşük seviye işlem fonksiyonları

Kullanılmış OEM anahtarları sıfırlayarak yeni programlamaya hazır hale getirme

Anahtar/transponder programlama (Mercedes Kızılötesi anahtarları FBS3 desteği dahil) immobilizer sistemi dökümüyle

Transponder ve anahtar üretimi, farklı immobilizer sistemlerine programlamaya hazır (farklı araçlarla kullanılmak üzere yeni boş transponderlerin hazırlanması)

Uzaktan kumanda frekans taraması

2010+ Porsche modelleri için dökümle yedek anahtar ve tüm anahtarları kaybeden anahtar programlama (ön BCM'den 9S12 Motorola MCU ile):

Panamera (970) 2010+

Cayenne (92A) 2011+

Boxster (981) 2012+

Cayman (981) 2012+

911 (991) 2012+

Macan 2014+

Ancel PROTAG V2, kullanıcıların anahtar programlama ve immobilizer işlemlerini güvenilir ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilmesini sağlayan son teknoloji bir cihazdır. Kullanımı kolay arayüzü ve geniş araç yelpazesi, çilingirler ve otomotiv uzmanları için vazgeçilmez bir araçtır. PROTAG V2, anahtar programlama ve immobilizer işlemlerindeki başarıyı artıran güçlü ve yetenekli bir araçtır.