Meta Diag

Otomobil Chip Tuning, Güç Arttırma, Yakıt tasarrufu

Otomobil Chip Tuning, Güç Arttırma, Yakıt tasarrufu

Otomobil Chip Tuning ile daha iyi performans ya da daha iyi yakıt tasarrufu arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Otomobil Chip Tuning ikisine de sahip olmanıza izin verir.

Uygun sürüş alışkanlıkları ile kullanarak %15’e kadar yakıt tasarrufu yapabilirsiniz. Bu, Chip Tuning ürünlerine yapılan bir yatırımın hızla sonuç verdiği anlamına gelir. Otomobil Chip Tuning, yakıt tüketimini azaltmak için tasarlanmıştır. Gaz pedalına basarken güç artırımının tadını çıkarın ve daha düşük viteslerde sürerken yakıt ve paradan tasarruf edin.

Motorun gücünü arttırmak Dimsport Cihazları ile birlikte hiç olmadığı kadar kolay yapılıyor.

Maksimum Yakıt Ekonomisi İçin Doğru Sürüş Alışkanlıkları

Yakıt ekonominiz, sürüş alışkanlıklarınıza büyük ölçüde bağlıdır. Otomobil Chip Tuning’i yaptıktan sonra her zamanki gibi sürmeye devam ederseniz yakıt tasarrufu yaptığınızı hemen fark edeceksiniz. Çip ayarlamaya ek olarak, aşağıdaki ipuçları da en fazla yakıt tasarrufu potansiyelinden yararlanmanıza yardımcı olur. Sadece daha verimli bir viteste sürüş yaptığınız için sürüş zevkinden ödün vermeyeceksiniz.

Pek çok insan otomatik olarak yakıt tasarruflu sürüşün zevkli sürüşün tam tersi olduğunu varsayıyor. Uzmanlar bile istenen hıza hızlı bir şekilde ivmelenmeyi tavsiye eder ve daha yüksek viteslerde daha düşük bir RPM ile korurlar.

Güç Arttırma, Güç Tasarrufu Beklentiyi yönlendirin

Gücü artmış bir araba daha hızlı ivmelenip mevcut hızını daha az güç tüketerek koruyabileceği için motor daha az yorulacak böylelikle motorun ömrü artarken yakıt tüketiminiz önemli ölçüde azalacaktır.

Arabanızı Diyete Sokun

Genellikle bagajda olan gereksiz bagaj, aracınızın toplam ağırlığının yanı sıra aerodinamiklerini de (dış montaj durumunda) olumsuz etkiler. Bir kural olarak, 100 kg ekstra ağırlık 100 kilometrede 0,5 l daha fazla yakıt tüketimi sağlar. Aracınızı temizlemek gerçekten yakıt tasarrufunuzu arttırır.