Meta Diag

Alientech

 
ALIENTECH SERİSİNİN EN İYİSİ

Alientech, kesin ihtiyaçları karşılayan çözümler sayesinde ECU’ların ve TCU’ların ayrıntılı yeniden kalibrasyonunu basitleştirir. Yıllar içinde size piyasadaki en eksiksiz chiptuning çözümünü sunmak için geliştik.

Kendimizi sadece şu anda mümkün veya ulaşılabilir olanla sınırlamıyoruz. Chiptuning’in geleceği ve atölyelerdeki süreç hakkında cesur bir vizyonumuz var, sahip olduğumuz teknolojiyi geliştirmek ve bu geleceği gerçeğe dönüştürmek için her gün çalıştık.

KESS 3 İLE ÜÇÜNCÜ BOYUTA HOŞ GELDİNİZ

OBD ve Tezgah üzerinden ECU ve CU programlama.

Otuz yıllık eğitim deneyim ve yaklaşık üç geliştirme sayesinde KESS3, Chiptuning tamamlama kadar tamam en son mühendisliktir.

Alientech, işlev, gece ve çok kullanışlılık kullananlar kullanılmadan benzersiz ve sıra dışı bir şey yaratmak için önemli bir atılım yaptı.

KESS3, genç motor tutkunlarından en uzman mekatronik teknisyenleri kadar her piyasadaki herhangi bir motor kontrol ünite ve otomatik yolcu için hızlı ve basit bir görünüme kavuşmak için gerçekleştirilebilir.

Sansasyonel performans, yüksek sesle üretim ve kullanım, motor ve kontrol kontrol üniteleri tek aletle kullanım alanlarından faydalanma konusunda.

ÇANTA İÇERİĞİ

PC aracılığıyla KESS3 cihazıyla arayüz oluşturmak için gereken USB kablosu

Çeşitli otomobil üreticilerinin kullandığı tüm iletişim hatlarını entegre eden yeni nesil OBD kablosu; bu kablo, bu nedenle, KESSv2 tarafından kullanılan çeşitli kabloların yerini alır; daha spesifik olarak, Honda, Volvo, Lotus ve Toyota ile de iletişim kurabiliyor.

1400SWALIM güç kaynağı , elektronik kontrol üniteleri ile stabil ve güvenli bir şekilde haberleşmek için yeterli akım ve gerilimi sağlayabilen güç kaynağı.

144300TALI kablosu , cihaza bir tezgah güç kaynağı kullanarak güç sağlamak için (diğer yandan güç kaynağı ayrı satılır)

Kontrol üniteleri ile doğrudan tezgah üzerinde iletişim kurmak için 144300KBNC kablo

BENCH veya BOOT modunda bağlantı için kullanışlı tüm kabloları içeren 144300KTER paketi. (genişletici).

144300T104 gökkuşağı kablosu IDC 26-10, kontrol ünitesinin elektronik kartına doğrudan bağlanmak için kullanılan 10 telden oluşur.

144300T105 gökkuşağı kablosu IDC 26-16, doğrudan kontrol ünitesinin elektronik kartına bağlanmak için kullanılan 16 telden oluşur.

144300T106 gökkuşağı kablosu IDC 26-26, kontrol ünitesinin elektronik kartına doğrudan bağlanmak için kullanılan 26 telden oluşur.

Alientech Suite

Bu tür gelişmiş yeni donanımlar, potansiyelinden tam olarak yararlanacak bir yazılım tasarlamamız için bize ilham verdi. Tasarım ve mimaride tamamen yeniden tasarlanmış ve yeni bir süit

YENİ TASARIM

Yeni görünüm, temiz tasarım, ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda. İşlevsel, kullanışlı ve kolay olması için düzenli olarak güncellenir.

KULLANICI DENEYİMİ

Tamamen yenilenmiş bir UX. Favori araçların bir listesini oluşturma ve halihazırda arayüzlenmiş araçların geçmişinin bir görünümünü oluşturma özelliğine sahip araç listesine gelişmiş erişime sahip sezgisel bir gösterge panosu.

ARAÇ VERİTABANI & KONTROL ÜNİTELERİ

Günlük olarak güncellenen ve her zaman çevrimiçi olan protokollerin ve araçların listesi. En karmaşık işlemler sırasında kullanıcıları desteklemek için çok dilli teknik talimat mevcuttur.

PERFORMANS

Yeni etkileşimli “arama” işlevi, araç listesine erişmenize veya ECU’nuzun mikroişlemcisini birkaç saniye içinde aramanıza olanak tanır. Listeyi indirmek ve güncellemek artık anında

ECM TITANIUM

Kontrol ünitesinin yeniden eşlenmesi, kontrol ettiği motorun veya şanzımanın performansını iyileştirmek için içindeki parametreleri değiştirmek anlamına gelir. Sürüş deneyimi daha yumuşak ve daha keyifli olacak. Yeniden eşleme ile motor gücü, tork, hızlanma, hava ve yakıtın silindirlere girmesine, şanzıman vites değiştirme noktalarına ve çok daha fazlasına müdahale ederek araca gelişmiş bir kişilik ve karakter kazandırabilirsiniz.

Bir ECU’yu yeniden eşlemek için, içinde saklanan orijinal dosyayı okumanız, yazılımla düzenlemeniz ve ardından kontrol ünitesine programlamanız gerekir. Okuma ve yazma işlemi bir OBD programcısı veya bir tezgah programcısı ile yapılabilir. Uygulamaya ve kontrol ünitesi tipine bağlı olarak hangi yöntemi kullanacağınızı bileceksiniz.

Her harita, yeniden haritalama yazılımı sayesinde yorumlanabilen, değiştirilebilen ve mükemmel hale getirilebilen kesin talimatlara sahiptir. Bunlar, istenen sonuçları elde etmek için yalnızca bir profesyonelin en iyi araç ve gereçlerle yapabileceği değişikliklerdir.

Tek bir kolay ve sezgisel yazılım ortamı.

100.000 Dalgıç ve indirilebilir orijinal dosyalar.

Flash sürücüye entegre edilmiş veritabanı.

Soddisfa ogni esigenza operativa. Çevrimiçi e Çevrimdışı

ECM TITANIUM è il yazılımı, eksiksiz bir şekilde tamamlandı. Çok yönlü, güvenilir

Visualizzazione Tabellare, 2D, 3D ed Esadecimale

Crea il tuo Driver con il Plug-in Driver Maker

Doppia modalità di utilizzo Tam/Kredi

POWERGATE3+

AVAILABLE VERSIONS

Powergate3+ Car

lots of protocols available to expand your business in the auto industry.

Powergate3+ Bike

As for cars, with Powergate3 we provide all the most important brands of the motorcycle industry.

Powergate3+ Tractor

Agricultural work and earth-moving equipment constantly growth in the chiptuning world, here too Powergate3+ offers a wide range of solutions to intervene with complete reliability.

New Design

Elegant, modern, compact, 4.3 touchscreen

Customizable visual

You choose the graphics, the icons, the logos, the languages, YOUR VEHICLE LIST

More memory and power

256 MB to make your work quicker and it can contains up to 5 modified files.

Alientech Manager

You tool management software, constantly updated and implemented with new functions and protocols depending on the version you choose.

Virtual Reading

Find automatically you vehicle original file

Regular updates

Constant and frequent updates of the management software