Meta Diag

KONFORT 705R OFF ROAD

DÜZGÜN OLMAYAN ORTAMLARDA ÇALIŞMAK İSTEYEN OPERATÖRLER İÇİN

TEXA, yalnızca 705R modelinden türetilen ve zorlu ortamlarda çalışan tamircilere adanmış olan yalnızca R134a klima gazının geri kazanım ve dolum istasyonu olan KONFORT 705R OFF ROAD’ı geliştirdi.

Özel delinme önleyici köpükle doldurulmuş iki büyük boy tekerlekle donatılmıştır. Sağlam bir metal çubuk ön tekerleklerin yerini alır ve kullanım sırasında dengesini arttırır.

Özellikle dış mekan kullanımı için tasarlanan diğer bir detay, düz olmayan zeminlerde meydana gelen ani sarsıntılardan kaynaklanan olası yeniden kalibrasyon sorunlarını önleyen ölçek kilitleme sistemidir.

OTOMATİK KAÇAK TESPİT SİSTEMİ

KONFORT 700 serisi üniteler otomatik olarak çift kaçak tespit kontrolü yapar. Güvenlikle ilgili tüm işlemler hataları ortadan kaldırmak için otomatik olarak gerçekleştirilir.

HİDROLİK SİSTEM TEMİZLEME

Güvenlik ve verimi garantiye almak için, yağ ve soğutucu gazı tiplerinin birbiriyle karışmaması ve birbirlerini kirletmemesi gerekir. TEXA, 780R sisteminde tüm iç hatlarını otomatik temizleyen özel bir sistem geliştirmiştir, böylelikle gaz ve yağların birbirine karışması olanaksızdır.

İŞLETİM SİSTEMİ

TEXA işletim yazılımı en kesin doğruluk ve hassasiyet gereksinimlerine uygundur.

Herhangi bir olası hata veya mesaj ayrıntılı hata mesajları ile görüntülenir. TEXA yazılımı, kesinliği garanti etmek amacıyla, dolum ve boşaltım işlemlerini kendisi yönetir.

Tüm modellerde, bir Windows PC ile iletişimin araç markasını ve model veritabanını güncellemesini, tüm hizmetleri ve potansiyel yazılım güncellemelerini kontrol etmesini ve onaylamasını sağlayan çıkarılabilir bir SD kartı bulunur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

R134a ile uyumlu

Yüksek görünürlüklü, 4×20 karakter, mavi aydınlatmalı LCD ekran

SD kart ile veritabanı ve servis yönetimi

10 kg’lık tank

Tek kademeli vakum pompası 100 l / dak

Dolum hassasiyeti +/- 15gr

Otomatik yağ enjeksiyonu (zamanlamalı fonksiyon)

2 adet manuel şarj hattı kontrol vanası

Çok dilli yazılım

Şarj hatlarının uzunluğu için otomatik telafi

Otomatik bakım alarmı

Ölçek kilit sistemi