Meta Diag

KONFORT 705R

ALMAN ARAÇ ÜRETİCİLERİ TARAFINDAN ONAYLI VE TAVSİYE EDİLEN

KONFORT 770S, yeni soğutucu gaz için Avrupa mevzuatı uyarınca güvenlik ve güvenilirlik ile ilgili Alman araç üreticilerinin gereksinimlerine uymak için özel teknolojik çözümler uygular.

KONFORT 770S Klima dolum istasyonu, mükemmel İtalyan tasarımına örnek olarak 2012 yılı prestijli ADI Tasarım Endeksi’ne dahil edildi. Endeks her yıl İtalyan Endüstriyel Tasarım Derneği ADI tarafından yayınlanmaktadır.

R134a KLİMA GAZI İÇİN İDEAL ÇÖZÜM

KONFORT 705R, son derece rekabetçi bir fiyatla sadece R134a soğutucu klima gazı içeren tüm geri kazanım ve yeniden doldurma işleri için basit ve tam bir ünite sunmak amacıyla tasarlanan araç klima sistemleri için en son TEXA “giriş seviyesi” şarj istasyonudur.

KONFORT 705R, KONFORT serisindeki diğer modellerle aynı temel özelliklere sahiptir ve bu nedenle iş maliyetlerini kontrol altında tutarken müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı taahhüt eden garajlar için ideal bir çözüm sunar.

HİDROLİK SİSTEM TEMİZLEME

Güvenlik ve verimi garantiye almak için, yağ ve soğutucu gazı tiplerinin birbiriyle karışmaması ve birbirlerini kirletmemesi gerekir. TEXA, 780R sisteminde tüm iç hatlarını otomatik temizleyen özel bir sistem geliştirmiştir, böylelikle gaz ve yağların birbirine karışması olanaksızdır.

OTOMATİK KAÇAK TESPİT SİSTEMİ

KONFORT 700 serisi üniteler otomatik olarak çift kaçak tespit kontrolü yapar. Güvenlikle ilgili tüm işlemler hataları ortadan kaldırmak için otomatik olarak gerçekleştirilir.

İŞLETİM SİSTEMİ

TEXA işletim yazılımı en kesin doğruluk ve hassasiyet gereksinimlerine uygundur.

Herhangi bir olası hata veya mesaj ayrıntılı hata mesajları ile görüntülenir. TEXA yazılımı, kesinliği garanti etmek amacıyla, dolum ve boşaltım işlemlerini kendisi yönetir.

Tüm modellerde, bir Windows PC ile iletişimin araç markasını ve model veritabanını güncellemesini, tüm hizmetleri ve potansiyel yazılım güncellemelerini kontrol etmesini ve onaylamasını sağlayan çıkarılabilir bir SD kartı bulunur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

R134a ile uyumlu

Yüksek görünürlüklü, 4×20 karakter, mavi aydınlatmalı LCD ekran

SD kart ile Veritabanı ve servis yönetimi

10 kg tank

Tek kademeli vakum pompası

Dolum hassasiyeti +/- 15gr

Otomatik yağ enjeksiyonu (zamanlamalı fonksiyon)

2 adet manuel şarj hattı kontrol vanası

Çok dilli yazılım

Şarj hatlarının uzunluğu için otomatik telafi

Otomatik bakım alarmı