Meta Diag

KONFORT 707R

BASİT AMA ETKİLİ, R1234yf SOĞUTUCU İÇEREN TÜM İŞLEMLER İÇİN

KONFORT 707R, TEXA’nın araç klima sistemleri için en yeni dolum ve bakım istasyonudur. Ocak 2011’den bu yana Avrupa Topluluğu içinde zorunlu olan ve gittikçe yaygınlaşan yeni R1234yf soğutucu klima gazı ile doldurulmuş servis sistemlerinde maksimum basitlik ve etkinlik için tasarlanmış ve üretilmiştir.

KULLANIMI KOLAY VE BASİT

Basit ve kullanımı kolay olsa da, KONFORT 707R klima dolum istasyonu son derece gelişmiş tasarım çözümlerine sahiptir. İşlevsel olarak tamamen otomatiktir ve mükemmel verimlilik ve güvenlik sağlar.

HİDROLİK SİSTEM TEMİZLEME

Güvenlik ve verimi garantiye almak için, yağ ve soğutucu gazı tiplerinin birbiriyle karışmaması ve birbirlerini kirletmemesi gerekir. TEXA, 780R sisteminde tüm iç hatlarını otomatik temizleyen özel bir sistem geliştirmiştir, böylelikle gaz ve yağların birbirine karışması olanaksızdır.

OTOMATİK KAÇAK TESPİT SİSTEMİ

KONFORT 700 serisi üniteler otomatik olarak çift kaçak tespit kontrolü yapar. Güvenlikle ilgili tüm işlemler hataları ortadan kaldırmak için otomatik olarak gerçekleştirilir.

UZMAN ÇÖZÜM

Bu yenilikçi şarj istasyonu, bu özellikler sayesinde rekabetten sıyrılıyor. 300 adede kadar şarj gerçekleştirmenize olanak sağlayan bir Dehidratör Filtresi, işlemler arasında kalibrasyon kaybını önlemek için bir ölçek kilitleme sistemi ve klasik imleç tipi arayüzden çok daha kolay olan sezgisel bir alfasayısal klavye içerir.

İŞLETİM SİSTEMİ

TEXA işletim yazılımı en kesin doğruluk ve hassasiyet gereksinimlerine uygundur.

Herhangi bir olası hata veya mesaj ayrıntılı hata mesajları ile görüntülenir. TEXA yazılımı, kesinliği garanti etmek amacıyla, dolum ve boşaltım işlemlerini kendisi yönetir.

Tüm modellerde, bir Windows PC ile iletişimin araç markasını ve model veritabanını güncellemesini, tüm hizmetleri ve potansiyel yazılım güncellemelerini kontrol etmesini ve onaylamasını sağlayan çıkarılabilir bir SD kartı bulunur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

R1234yf ile uyumlu

Yüksek görünürlüklü, 4×20 karakter, mavi aydınlatmalı LCD ekran

SD kart ile veritabanı ve servis yönetimi

10 kg’lık tank

Tek kademeli vakum pompası

Dolum hassasiyeti +/- 15gr

Yüksek verimli soğutucu gazı geri kazanımı (% 95’ten fazla)

Ölçü kilitleme sistemi

Otomatik yağ enjeksiyonu (zamanlamalı fonksiyon)

Otomatik servis bakım yönetimi