Meta Diag

KONFORT 710R

R134a KLİMA GAZI DOLUMU İÇİN İDEAL ÇÖZÜM

Halen bir geçiş dönemi olduğundan TEXA, eski soğutucu gazlar için servis istasyonlarına olan talebi görmezden gelme niyetinde değildir ve 700 Serisi AC servis istasyonlarının ileri teknolojisini R134a ile kullanıma uygun hale getirme konusunda kararlıdır.

Bunu akılda tutarak, TEXA, hala araç klima sistemlerinde en yaygın soğutucu olan R134a için “giriş seviyesi” bir sistem isteyen garajların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış KONFORT 710R’yi üretti.

Her ne kadar TEXA’nın giriş seviyesi modeli olsa da, KONFORT 710R, KONFORT 700 Serisini piyasadaki en iyi klima servis istasyonları olarak kuran tüm temel işlevleri standart olarak sunmaktadır. Özellikleri arasında otomatik sızıntı tespiti, elektronik soğutucu tartımı, otomatik zamanlı yağ ve UV izleyici enjeksiyonu ve yüksek verimli soğutucu geri kazanımı (% 95’in üzerinde) bulunur.

HİDROLİK SİSTEM TEMİZLEME

Güvenlik ve verimi garantiye almak için, yağ ve soğutucu gazı tiplerinin birbiriyle karışmaması ve birbirlerini kirletmemesi gerekir. TEXA, 780R sisteminde tüm iç hatlarını otomatik temizleyen özel bir sistem geliştirmiştir, böylelikle gaz ve yağların birbirine karışması olanaksızdır.

OTOMATİK KAÇAK TESPİT SİSTEMİ

KONFORT 700 serisi üniteler otomatik olarak çift kaçak tespit kontrolü yapar. Güvenlikle ilgili tüm işlemler hataları ortadan kaldırmak için otomatik olarak gerçekleştirilir.

İŞLETİM SİSTEMİ

TEXA işletim yazılımı en kesin doğruluk ve hassasiyet gereksinimlerine uygundur.

Herhangi bir olası hata veya mesaj ayrıntılı hata mesajları ile görüntülenir. TEXA yazılımı, kesinliği garanti etmek amacıyla, dolum ve boşaltım işlemlerini kendisi yönetir.

Tüm modellerde, bir Windows PC ile iletişimin araç markasını ve model veritabanını güncellemesini, tüm hizmetleri ve potansiyel yazılım güncellemelerini kontrol etmesini ve onaylamasını sağlayan çıkarılabilir bir SD kartı bulunur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

R134a uyumlu

Yüksek görünürlüklü, 4×20 karakter, mavi aydınlatmalı LCD ekran

Veritabanı ve servis kayıtlarının SD kart ile yönetimi

10 kg tank

Çift kademeli vakum pompası

Dolum hassasiyeti +/- 15gr

Yüksek verimli soğutucu klima gazı geri kazanımı (% 95’in üzerinde)

Otomatik yağ enjeksiyonu (zamanlamalı fonksiyon)

2 adet manuel şarj hattı kontrol vanası

Çok dilli yazılım

Şarj hatlarının uzunluğu için otomatik telafi Otomatik bakım alarmı

Basitleştirilmiş bakım

Yoğuşmayan ürünün otomatik yönetimi