Meta Diag

KONFORT 712R

2 KLİMA GAZINI DA DESTEKLEYEN FİYAT/KALİTE ÜRÜNÜ

KONFORT 712R, TEXA’nın otomatik bakım hizmeti yönetimi ve elektronik skala ile elde edilen yağ miktarının ölçülmesi gibi üst düzey modellerin tipik teknik özelliklerine sahip olan yeni orta segment A/C şarj istasyonudur.

OPERATÖR İÇİN GÜVENLİK VE KESİNLİK

Konfort 712R, R134 versiyon ya da R1234yf versiyonu ile satın alınabilir

Ayrıca, bu A/C şarj istasyonu, onu oldukça dayanıklı kılan kapalı bir kasa ile donatılmıştır.

REC + SİSTEMİ

Konfort 712R, kategorisindeki diğer cihazlarla karşılaştırıldığında öne çıkan belirgin özellikleri arasında Soğutucu gaz tanıtım kitinin takılabilmesi ve REC+ sistemiyle birlikte kullanılabilmesidir. REC+, TEXA’nın kirlenmiş soğutucu gazları araç A/C klima sisteminden alabilmek için kullanılan TEXA’nın patentli bir ürünüdür.

REC +, TEXA’nın kirlenmiş soğutucu gazı araç iklimlendirme sistemlerinden kurtarmak için yeni, patentli çözümüdür.

Cihaz, KONFORT serisindeki (707R, 760R, 760R BUS ve 780R BI-GAS) tam otomatik klima dolum istasyonlarıyla çalışır ve her türlü soğutucunun tamamen güvenli bir şekilde geri kazanılmasını garanti eder.

REC + atölyede kolayca hareket ettirilebilir, önde gelen otomobil üreticilerinin teknik, performans ve güvenlik gereksinimlerini karşılar ve sistemde bulunan soğutucu akışkanın% 95’ine kadar geri kazanılmasını sağlar.

KONFORT klima dolum istasyonlarının yazılımına entegre edilen otomatik bir prosedür, gerekli tüm işlemleri kolayca yapmanızı sağlar. Geri kazanma prosedürünün sonunda, kirli soğutucu akışkanı daha sonra imha etmek için bir tanka boşaltabilirsiniz.

ø
İŞLETİM SİSTEMİ

TEXA işletim yazılımı en kesin doğruluk ve hassasiyet gereksinimlerine uygundur.

Herhangi bir olası hata veya mesaj ayrıntılı hata mesajları ile görüntülenir. TEXA yazılımı, kesinliği garanti etmek amacıyla, dolum ve boşaltım işlemlerini kendisi yönetir.

Tüm modellerde, bir Windows PC ile iletişimin araç markasını ve model veritabanını güncellemesini, tüm hizmetleri ve potansiyel yazılım güncellemelerini kontrol etmesini ve onaylamasını sağlayan çıkarılabilir bir SD kartı bulunur.ø

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model: KONFORT 712R

Soğutucu gaz: R134a veya R1234yf

Bakım servisi: Otomatik

Veritabanı: ARABA, KAMYON, AGRI için standart

Basınç Göstergeleri HP ve LP: 80 mm basınç ölçer

Kompresör ve vakum hızı: 12 cc hava geçirmez, 330 gr / dk

Vakum pompası: 100 l / dak Çift Kademeli Dahili depo: 10 kg

Yağ Geri Kazanımı: Elektronik terazili otomatik

Soğutucu Akışkan Yükü: Elektronik ölçekli otomatik

Yoğuşmasız Gaz Yönetimi: Otomatik

Termal yazıcı: isteğe bağlı

Kızarma Seti: İsteğe bağlı

Soğutucu Tanımlayıcı Kiti: İsteğe bağlı