Meta Diag

KONFORT 720R

2 SOĞUTUCU KLİMA GAZI İÇİN BASİT DOLUM İSTASYONU (R134a ve R1234yf)

KONFORT 720R tüm otomobil, ticari, HGV ve traktör klima sistemlerine hizmet vermek için tasarlanmıştır. Rekabetçi alım fiyatlarına rağmen 720R, KONFORT serisinin tüm ileri teknolojisini ve şık tasarımını sunar.

OPERATÖR DESTEKLİ OTOMATİK SİSTEM

KONFORT 720R, otomatik klima gazını vakumlama, geri dönüşüm ve yağ boşaltma işlevleriyle donatılmıştır. Yağ ve UV kaçak boya miktarları otomatik bir valf sistemi tarafından kontrol edilir. Operatörün bu nedenle yalnızca birkaç basit görevi yerine getirmesi yeterlidir.

720R, eski R134a soğutucu akışkanı veya yeni R1234yf soğutucu akışkanı için yapılandırılmış olarak satın alınabilir. Soğutucu akışkan tipini değiştirmek için bir değişim kiti de mevcuttur.

HİDROLİK SİSTEM TEMİZLEME

Güvenlik ve verimi garantiye almak için, yağ ve soğutucu gazı tiplerinin birbiriyle karışmaması ve birbirlerini kirletmemesi gerekir. TEXA, 780R sisteminde tüm iç hatlarını otomatik temizleyen özel bir sistem geliştirmiştir, böylelikle gaz ve yağların birbirine karışması olanaksızdır.

FAN KORUMA SİSTEMİ

Yeni R1234yf soğutucu akışkanı “son derece yanıcı” olarak sınıflandırılmıştır ve bunun operatör tarafından bilinmesi gerekir. KONFORT 700 serisi klima şarj istasyonları, ünite içinde olası klima gazı birikimini ortadan kaldırmak için yüksek verimli fan sistemine sahiptir.

OTOMATİK KAÇAK TESPİT SİSTEMİ

KONFORT 700 serisi üniteler otomatik olarak çift kaçak tespit kontrolü yapar. Güvenlikle ilgili tüm işlemler hataları ortadan kaldırmak için otomatik olarak gerçekleştirilir.

ø
İŞLETİM SİSTEMİ

TEXA işletim yazılımı en kesin doğruluk ve hassasiyet gereksinimlerine uygundur.

Herhangi bir olası hata veya mesaj ayrıntılı hata mesajları ile görüntülenir. TEXA yazılımı, kesinliği garanti etmek amacıyla, dolum ve boşaltım işlemlerini kendisi yönetir.

Tüm modellerde, bir Windows PC ile iletişimin araç markasını ve model veritabanını güncellemesini, tüm hizmetleri ve potansiyel yazılım güncellemelerini kontrol etmesini ve onaylamasını sağlayan çıkarılabilir bir SD kartı bulunur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

R134a ve R1234yf uyumlu

Yüksek görünürlük, 4×20 karakter, mavi aydınlatmalı LCD ekran

SD kart üzerinden VERİ TABANI / SERVİS yönetimi

Döner gösterge gösterge grubu (Almanya hariç)

12 Kg tank

Çift kademeli vakum pompası

Şarj hassasiyeti +/- 15gr

Yüksek verimli soğutucu akışkan geri kazanımı (% 95’in üzerinde)

Otomatik yağ enjeksiyonu (zamanlamalı fonksiyon)

Servis hortumu çift valf manuel kontrol

Çok dilli yazılım kapsamı

Otomatik hassas yağ ölçüm kontrolü (patentli)

Otomatik servis uyarısı

Basitleştirilmiş servis

Otomatik yoğuşmasız yönetim